O SKLEPIE

Sklep Pełny Wełny powstał z miłości do dziewiarstwa. I choć istnieje od niedawna, bo od 2014 r., od lat rozwijała się pasja jego założycielek. Pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Z doświadczenia mamy Agnieszki i energii jej dwóch córek – Patrycji i Wiktorii – powstała idea stworzenia unikalnego miejsca. Sklepu internetowego, które zapewni zarówno szeroki wybór włóczek z różnych krajów świata, jak i pełen zestaw praktycznych akcesoriów dziewiarskich.

Dziś w asortymencie sklepu Pełny Wełny znajdują się starannie wyselekcjonowane włóczki prosto z Turcji, Włoch, Niemiec, Danii i Anglii. Ofertę dopełnia bogata kolekcja profesjonalnych akcesoriów cenionej na świecie firmy KnitPro. Dodatkową kategorię stanowią książki z wzorami i poradami.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Zakupy w sklepie Pełny Wełny to bezpieczeństwo i gwarancja najlepszej obsługi na każdym etapie zakupu. O jakości naszych usług świadczy certyfikat SSL, zapewniający Klientom bezpieczeństwo transmisji i poufność danych osobowych.

Nasze przesyłki nadajemy w ciągu 24 godzin i dostarczamy wyspecjalizowanymi kanałami. Korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich, gwarantujących terminowość dostaw na terenie całego kraju.

WYGODNE FORMY PŁATNOŚCI

Wszystkie metody płatności oraz koszty przesyłki znajdą Państwo tutaj.

Po otrzymaniu przesyłki istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni oraz odstąpienia od umowy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. W przypadku rezygnacji z zakupów należy przesłać stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, korzystając z przygotowanego druku (tutaj).

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i życzymy udanych zakupów!